Jautājumi un atbildes

Vai šī būs īsta pastmarka, ko var izmantot vēstuļu sūtīšanai?
Jā, to var izmantot sūtījumiem Latvijas teritorijā, gan arī sūtot no Latvijas uz citām valstīm. Tā nav izmantojama vēstuļu sūtīšanai no ārvalstīm.

Kāds ir pastmarkas izmērs?
Horizontālas pastmarkas attēla izmērs ir 38.00 x 23.00 mm, vertikālas – 29.00 x 31.00 mm. Pati pastmarka ir 45.00 x 35.50 mm (horizontāla vai vertikāla). 20 pastmarku loksnes izmērs ir A4 (210 x 297 mm).

Kādus attēlu failus var izmantot pastmarkai?
Izmērs: līdz 5 MB; formāts: JPG; izšķirtspēja: vismaz 300 dpi.

Kāda ir minimālā pasūtāmā tirāža?
Mazākais pasūtījums ir 20 pastmarkas jeb 1 loksne.

Vai uz 20 pastmarku loksnes var izvietot dažādus attēlus?
Uz katras loksnes un katrā pasūtījumā var izmantot tikai 1 (viena) attēla motīvu.

Ko nedrīkst attēlot uz savas pastmarkas?
Nedrīkst izvietot attēlus, kas aizliegti ar Latvijas Republikā pastāvošajiem normatīvajiem aktiem, rasu, etnisko vai nacionālo naidu kurinošus attēlus, erotiska un pornogrāfiska rakstura attēlus, dažāda veida diskriminējošus attēlus un citas personas portretu bez tās piekrišanas.
Mēs varam atteikt pastmarkas ražošanu, neminot iemeslus, ja attēla motīvs neatbilst noteiktajām normām. Atteikuma gadījumā Tu saņemsi vēstuli vai e-pastu ar atteikumu.

Kas notiks, ja attēla neatbilstības dēļ pastmarkas ražošana tiks atteikta?
Tev būs iespēja nomainīt attēlu. Ja to nevēlēsies, mēs atgriezīsim samaksāto naudu.

Kā norēķināties par pasūtījumu?
Pasūtījumu iespējams apmaksāt ar maksājumu kartēm Eurocard/Mastercard, American Express un VISA, kā arī Latvijas banku izdotajām Maestro un VISA Electron debetkartēm.

Ja man vajadzīgs rēķins par pasūtījumu, kā to saņemt?
Kopā ar izgatavotajām pastmarkām Tu saņemsi Rēķinu-Pavadzīmi.

Kā tiek piegādātas pastmarkas?
Latvijā piegāde notiek 5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas, izmantojot ExpressPasts kurjeru. Viņš piegādās sūtījumu norādītajā adresē un nodos to tieši rokās, iepriekš piezvanot pa norādīto tālruni, lai vienotos par vēlamo piegādes laiku.
Uz ārvalstīm norādītajā adresē pasūtījumu nogādājam vidēji 14 dienu laikā, izmantojot ierakstītu sūtījumu.

Vai par pastmarku piegādi man jāmaksā atsevišķi?
Nē, piegādes izmaksas jau ir iekļautas pasūtījuma cenā.

Vai varu pasūtīt savu pastmarku lielā tirāžā?
Protams! Ja vēlies pasūtīt virs 10 000 pastmarkām (500 loksnēm), sazinies ar mums pa tālr. 67608216 vai raksti manapastmarka@pasts.lv, un mēs vienosimies par individuāliem un izdevīgākiem pasūtījuma noteikumiem!

Kas ko darīt, ja neesmu apmierināts ar izgatavoto pastmarku?
Ja pasūtītās pastmarkas nav piegādātas saskaņā ar apstiprināto paraugu (nodrukātas pāri pamata rāmim, nepareizi nopozicionētas vai ir būtiskas drukas kļūdas), Tev ir tiesības pieprasīt atkārtot ražošanu un piegādi. Ja būs nobīdes krāsu tonī, pretenzijas nepieņemam, jo katram monitoram ir nelielas atšķirības krāsu attēlošanā – datora monitorā redzamā un uz pastmarkas uzdrukātā attēla krāsas var atšķirties. Jāņem vērā arī, ka speciālais pastmarku papīrs ir mazliet dzeltenīgs.